Postitatud

VI Eestimaa võimlemispeo 2021 “Kingitus” aktiivõppepäevad Tartus ja Tallinnas

17-18.oktoobril toimusid Tartu Turu tänava spordihoones ja Kalevi spordihallis Talllinnas VI Eestimaa võimlemispeo AKTIIVÕPPEPÄEVAD. Kohale tulnud rühmajuhendajad – võimlemistreenerid, liikumisõpetajad, tantsujuhid said “otse-õpetust” kavade autoritelt ja assistentidelt. Uudistati ja imetleti kostüümikavandeid, mis valmisid kava autorite ja innovaatilise disainifirma RAKETT vahel / kunstnik Riin Ruut ning projektijuht Kätlin Hõbemägi koostöö tulemusel.

Uuriti e-õppematerjali kättesaadavuse võimalusi www.voimlemispidu.ee keskkonnas. Mikk Meerents alias “Veebmik”  oli kohal Tallinna õppepäeval, et nõustada juhendajaid peo e-uuenduste osas. Õppepäevi aitasid korraldada vabatahtlikud Tallinna Saksa Gümnaasiumist (õp. Mare Paist),  võimlemistreener Tiina Ravasoo, projektijuht Lembe Laas ja tema abi Kai Randrüüt. Õppepäevadel osalesid teiste hulgas 20 kaitseliidu noorsoojuhti.

Kava autorid saavad nüüd “kingituseks” puhkust. Rühmajuhendajaid ootab ees töine kavade õpetamise periood.

 


Võimlemispeo loomevanker on taas veerema hakanud – seekord juba VI Eestimaa võimlemispeo poole. 4.juulil 2021.aastal toimub Tallinnas Kalevi Keskstaadionil järjekorras juba VI Eestimaa võimlemispidu, mis seekord räägib loo kingitusest ja kinkimisest!

Eestimaa võimlemispeo pealavastaja koos oma meeskonnaga ootab Teid kõiki seminarile 17.oktoobril Tartusse ja 18.oktoobril Tallinnasse.

 

Seminaril saate vastused küsimustele:

  • Millest seekordne võimlemispidu räägib ja milliseid väärtussõnumeid kannab?
  • Kes pidu teevad ja millised saavad olema kavad?
  • Mis ootab ees võimlemispeo protsessis osalevaid rühmi?
  • Millal ilmuvad õppematerjalid ja toimuvad õppeseminarid, esitlused ja eelproovid?

Seminaride ajakava leiad SIIT

 

KIIRE! Lgp.juhendaja, kui soovid tulla suurele peole, siis

– ava endale kodulehel www.voimlemispidu.ee konto või sisene via gmail
– registreeri end staadionikavade aktiivõppepäevale, kas Tartus või Tallinnas
– maksa õppepäeva eest 84.- (ühtlasi katab summa Sinu isikliku osalemistasu, muuhulgas toitlustuse, koolimajutuse ja linnatranspordi) NB! Õppepäevadel mitte osalenud juhendajatele osavõtumaks 85.- majutuseta (kuni 10.01´21) või 100.- majutuseta (kuni 21.03´21)Koolimajutusega vastavalt 180.- / 195.- Hotellimajutusega vastavalt 320.- / 335.-

 

P.S. Võimlemispeo osavõtumaksud väga-varajasele-maksjale kehtivad kuni 1.dets´2020:
– ühe rühma liikme osavõtumaks peole on 60.- (majutuseta, lõunasöök) või 165.- (koolimajutus, hommiku-lõuna-õhtusöök)
– ühe 8-16 liikmelise rühma saatja osavõtumaks peole 50.- (majutus, lõunasöök) või 165.- (koolimajutus, hommiku-lõuna-õhtusöök)

 

Osalusmaksude hinnakiri

 

OLE KIIRE JA KRAPSAKAS – tegutse juba täna!

 

Avaleht