Postitatud

ŠKODA TALLINN toetab Eesti Spordiseltsi Kalev üle-eestilise võimlemispeo korraldamisel

Suurim Škoda edasimüüja Eestis – ŠKODA TALLINN toetab Eesti Spordiseltsi Kalev ja suvel toimuvat VI Eestimaa võimlemispidu „Kingitus“.

ŠKODA Tallinn esindaja Agata Rosenberg andis veebruari alguses võimlemispeo pealavastajale Kai Esnale üle keskkonnasõbralikku ŠKODA Octavia CNG. Tegu on ŠKODA mudeliga, mis on varustatud kõige uuemate loodussõbralike ja turvalisust tagavate tehnoloogiatega.

“Suurima hea meelega toetame Eestimaa võimlemispidu ning läbi oma toetuse jagame osalejatele usku ja lootust helgemale ajale, mil taas saame üheskoos liikumisest rõõmu tunda! Saame pakkuda parima liikumisvahendi, et teekond unistuste poole oleks muretu, keskkonnasõbralik, ökonoomne ja turvaline. ŠKODA Octavia CNG´ga loodame lihtsustada pealavastaja Kai Esna liikumisi tema kiire elutempo juures! Elame pealavastajale Kai Esnale ja tema meeskonnale kaasa sel teekonnal VI Eestimaa võimlemispeo sihtpunkti jõudmisel ja soovime talle palju toredaid sportlikke elamusi“, kommenteeris Rosenberg.

VI Eestimaa võimlemispeo projektijuht Lembe Laas sõnas, et “Eesti Spordiseltsil Kalev on ääretult hea meel, et vaatamata keerulisele ajale otsustas ŠKODA Tallinn  toetada VI Eestimaa võimlemispidu KINGITUS. Täname ŠKODA Tallinnat usalduse ja koostöö eest!”.

 

 

                  

 

Vaata rohkem: https://voimlemispidu.ee/kingitus-2021/