Postitatud

Kalevi lahtised meistrivõistlused koroonas

4-5.septembril 2021 korraldavad Eesti Spordiselts Kalev ja Eesti Koroonamänguliit, peakorraldaja Gunnar Vaho ja MTÜ Saare Mäng koos kohtunikekoguga, Saaremaal Orissaare Spordisaalis Kalevi lahtised meistrivõistlused koroonas.

Osavõtjate arvu ei piirata, kuid soovitav alates 11.eluaastast, kes austavad ja täidavad võistlusmäärusi ja on tasunud osavõtumaksu täiskasvanud 5 eurot ja noormängijad osalustasuta.

Korraldajal on õigus teha erisoodustusi. Paarismängud 10 eurot/paar.

Eraldi arvestus on üksikmängudes noortele (2003.a. ja hiljem); naisveteranidele üle 60 a (1961a ja varem sündinud) ja meesveteranid üle 70 a (1951 a ja varem sündinud).

Iga võistleja vastutab ise oma tervise eest.

Eesti Spordiselts Kalev autasustab kolme paremat neidu, noormeest, naist, meest ja paarismängijaid SS Kalev diplomi, medali ning võitjaid mälestusesemega.

EKML autasustab parimat naisveterani (55+ a) ja meesveterani (70+ a) üksikmängudes, ning kolme paremat naispaari-, meespaari- ja segapaarismängijaid diplomite ja medalitega.

Võitja võistkonda (maakonda) autasustatakse karikaga ja kolme paremat võistkonda diplomiga.

Võistluste korraldamisega seotud kulud kannab Eesti Koroonamänguliit osavõtumaksudest ja spordiseltsilt Kalev saadud autasudega. Osavõtjate muud kulud kannab lähetav klubi.

 

kalev2021juhend