Postitatud

Ujumisvõistlus “Kalev Open 2018” – TULEMUSED!

10.-11. novembrini toimus Sõle Spordikeskuses Kalevi Ujumiskooli poolt korraldatav kõrgetasemeline ujumisvõistlus “Kalev Open”.

 

https://ujumiskool.ee/tulemused/kalev_open_2018_live-tulemused/

Starti on oodata kogu Eesti ujumisparemikku eesotsas Martin Allikvee, Daniel Zaitsevi, Maria Romanjukiga. Samuti on võistlustele tulemas ka igapäevaselt Türgi profiklubis Energy Standard treeniv Kregor Zirk. Mõistagi ei puudu ka Kalevi Ujumiskooli parimad ujujad eesotsas Eesti noorte- ja juunioride rekordiomaniku Kertu Kaare ja Eesti meistri Nikita Pisarenkoga.

Sarnaselt eelmisele aastale toimuvad ka tänavu võistlused eelujumised-finaalid formaadis mida Eestis väga tihti ei tehta. Meie eesmärgiks on pakkuda ujujatele suurepäraseid võistlustingimusi ning võimalust Eesti tippujujatele imiteerida tiitlivõistlusi. Kuna tänavu toimuvad ka noorte- ja juunioride Eesti meistrivõistlused eelujumised-finaalid formaadis, siis on see suurepärane võimalus ka noortele ujujatele saada kogemus enne hooaja tähtsamaid starte.

200- ja 400 meetristel distantsidel Kalev Openil eelujumisi ei toimu ning finaali pääsevad eelülesandmisaegade põhjal kaheksa kõige kiiremat (aeg peab olema ujutud viimase 15 kuu jooksul). 50- ja 100 meetristel distantsidel peetakse hommikul eelujumised ning õhtusesse finaali murravad ennast taas kaheksa kõige kiiremat.

Ootame rohket publikut õhtustesse finaalidesse, sest kogu võistlusosa koosneb vaid finaalidest ja kiiretest ujumistest. Mõlemal päeval algavad finaalid kell 17:00. Sissepääs ujulasse on tasuta!

Kalev Open 2018 juhend