Postitatud

Firmaspordi meistrivõistlused tennise segapaarismängus – TULEMUSED!

Firmaspordi meistriteks tennise segapaarismängus tulid Telia Spordiklubi esindajad Liisi Ots ja Sven Vismann, teiseks jäid Karin Kanepi ja Mikk Mikker Elisa Spordiklubist ning kolmandaks Saku Õlletehasest Jaana Helm ja Jaan Härms. Kokku osales 22 paari ehk 44 tennisisti 17 ettevõttest.

02.09.2018 tenniseturniiri tulemused

Aeg ja koht: 2. septembril 2018 kell 12.00 Tallinna Kalevi Tenniseklubi välisväljakutel (Herne 28, Tallinn).

Eesmärgid: Eesti Spordiselts Kalev korraldab ettevõtetele suunatud segapaarismängu tenniseturniiri, et populariseerida sportlikke eluviise, firmasporti ja tennist.  Selle käigus selgitatakse välja parimad võistkonnad, kellele tehakse ettepanek esindada Eestit 2019 Euroopa Firmaspordi Suvemängudel 26.-30.06.2019 Salzburgis, Austria.

Tingimused:

  • Segapaarismängu võistkond koosneb nais- ja meesmängijast. Lähetav asutus võib välja panna rohkem kui ühe võistkonna. Osaleda saavad kõigi Eestis tegutsevate asutuste ja ettevõtete esindajad, kes võistluspäeval on lepingulises töösuhtes lähetava ettevõttega või lähetava ettevõtte spordiklubi liikmed.
  • Turniir toimub absoluutklassis ajatennise põhimõttel. Turniiri täpne süsteem selgub pärast registreerumistähtaja lõppu 26.08.2018. Kõikidele osalejatele garanteeritakse minimaalselt kolm kohtumist erinevate vastastega.
  • Osalema pääseb maksimaalselt 32 võistkonda.
  • Korraldajad ei vastuta võistlejate tervisliku seisundi eest. Sportlane vastutab, et tema tervislik seisund lubab turniirist osa võtta. Kohapeal on vajadusel olemas meedik.
  • Turniiril tekkivad võimalikud vaidlused lahendab kogemustega peakohtunik.

 

Registreerimise tähtaeg: kuni 26.08.2018 e-kirja teel aadressil firmasport@eestikalev.ee

Osalustasu: 30€ mängija kohta, mis tasutakse Eesti Spordiseltsi Kalev poolt esitatud arve alusel.

Autasustamine: kolme parimat võistkonda medalite, karikate ning esemeliste auhindadega.

Lisainfo: Võistlejatel peab kaasas olema oma võistlusvarustus (reketid). Võistluspallid on tagatud korraldajate poolt. Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste juhendis ja ajakavas, neist teavitades kohapeal võistluse mandaadis.

 

Eesti Spordiselts Kalev

firmasport@eestikalev.ee

+372 615 4280