Postitatud

Meriküla Spordi- ja Õppekeskus

2018.aasta suvest alustas tegevust Meriküla Spordi- ja Õppekeskus (Tilgu tee 53, Meriküla, Harku vald). Meriküla keskus asub Tabasalust ca 8 km kaugusel mere ääres keset ilusat loodust – erinevad loodus- ja matkarajad. Rand – meri asub keskusest vaid mõnesaja meetri kaugusel, lisaks on läheduses Tilgu Sadam, kus on võimalik liiva peal rannavõrkpalli mängida. Sel aastal on plaanis rajada territooriumile väli korvpalliväljak ning jalgpalliväljak, mis aitaksid laagrilistel ka vaba aega sisustada. Keskuse läheduses asub ka huvilistele Muraste discgolfi rada ning Muraste vaateplatvorm, kus võimalik nautida maalilisi vaateid päikeseloojangust.

 

Keskuse saab jagada kolmeks osaks: spordihoone, majutuskompleks ja õppekompleks.

  • Spordihoones on olemas täismõõtmetes spordisaal (782 m2) koos kõrge laega, kus saab teha võimlemistreeninguid, lisaks mängida korvpalli, jalgpalli, võrkpalli, sulgpalli, käsipalli jne. Kõigi alade jaoks on olemas vastavad jooned ning mängupallid. Spordihoones on olemas ka matisaal koos poksikottidega, kus saab harrastada erinevaid üldfüüsilisi tegevusi. Lisaks leiab spordihoonest vastvalminud jõusaali koos täiesti uue tehnikaga.
    Pärast väsitavaid trenne on võimalik lõõgastumiseks kasutada saunasid.
  • Majutuskompleks majutab kuni 160 inimest, igas toas wc ja pesemisvõimalused. Toad on üldiselt 3-kohalised, kuid leidub ka kahe ja nelja kohalisi tube. Igal korrusel on olemas kööginurk koos töötava tehnikaga (pliit, külmkapp, toidunõud), kus vajadusel saab ise kokata. Kompleksis on samuti olemas sauna kasutamise võimalus ning kõigile külastajatele avatud WiFi-võrk.
  • Õppekompleksis on 3 suuremat klassiruumi + lisaks väiksemad kabinetid ja töötoad. Olemas on ka konverentsiruum ja aula koos töötava tehnikaga (WiFi, heli, projektorid, mikrofonid). Kompleksis on ka suur sööklaruum ning toitlustaja, kes pakub väga huvitavaid toite igale maitsele.

Lisaks on territooriumil olemas ka 6 kämpingut, mis mahutavad kokku 30-35 inimest.

 

Facebook:

https://www.facebook.com/Merik%C3%BCla-Spordi-ja-%C3%95ppekeskus-129337317939567/

 

Täpsema info saamiseks võib pöörduda info@merikylakeskus.ee, telefon 5294 384.