Postitatud

Liikumisharrastussari „KÄIME KOOS“

Aeg on puhuda oma käimiskeppidelt tolm pealt ning panna need valmis järjekordseteks toredateks liikumisüritusteks. 7.juulil külastasime Kihnut ja 25.augustil oleme minemas Ida-Virumaale, et käia Kallaste (Sibulatee kõnd) matkaradadel ning hiljem külastada ka legendaarset sibulalaata.

Kihnu Merepäevade kõnd leidis aset 7. juulil 2018.  Registreerunud oli üle 80ne inimese. Käimine toimus rajal, mille pikkuseks oli 11 km. Huvilistel oli võimalik osaleda ka jooksuvõistlusel. Start Kihnu Merepeo käimisele ja jooksule anti Kihnu rahvamaja juures kell 13.00. Peale trassi läbimist ootas kõiki kosutav supp.

Sibulatee kõnd leiab aset 25.augustil Kallastel. Start ja finiš on Alatskivi looduskeskuse eest: http://www.sibulatee.ee/our-destination/alatskivi-looduskeskus/. Valida on kahe distantsi vahel: Alatskivi matkarada 4,5 km ja 10km. Vahelduva reljeefiga rajal Hirveaed, Alatskivi lossipark,  Veski- ja Lossijärv, rekonstrueeritud Turbasild, Truuduse tamm, punane allikas, Kalevipoja säng, suurepärased vaated Alatskivi lossile. https://loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/tartu-jogeva-puhkeala/9485. Kõiki raja läbijaid ootab finišis kerge kehakinnitus.

Peale kõndi külastame Kallaste sibulalaata. Täpsema info leiate siit: http://www.sibulatee.ee/sundmus/kallaste-kala-ja-sibulalaat/. Eelregistreerimine on juba alanud! Oma osalussoov saada kaimekoos@eestikalev.ee.

“Käime Koos!” sarja eesmärgiks on pakkuda võimalus täiskasvanutel, noortel ja lastel tegeleda liikumistegevuse/kepikõnniga ning sportlikult aega veeta. Lisaväärtust annab ka asukoht, kus antud üritus toimub.