Postitatud

Kalevi lahtised meistrivõistlused trekisõidus – TULEMUSED!

Kalevi lahtised MV trekisõidus toimusid juba teist aastat järjest Helsinkis, Soomes. Võistlustel oli kavas 4 ala: individuaalne jälitussõit (3km), scratch (10km), keirin ja meeskonna sprint. Erinevaid võistlusklasse oli kokku 6: ME, MSen1, MSen2, MSen3, MSen4, MSen5 ja MSen6.

Individuaalse jälitussõidu võitis üldarvestuses küllaltki kindlalt Gert Kivistik (HWE), kes läbis distantsi kiirenevas tempos ning saades lõpuajaks 3.53,49. Teiseks tuli võimsa lõpu teinud Juri Molev (KJK) ja kolmandaks jäi esimesel võistlus poolel juhtinud Kaido Voogla (RED), mõlemale märgiti protokolli sama aeg 3.55,65. Kokku osales antud alal 14 osalejat.

10 km Stretch´i võit kuulus üldarvestuses Juri Molevile ajaga 14.25 ning keskmiseks kiiruseks oli 41.62km/h. Sellel alal jäi teiseks Gert Kivistk, kolmanda koha pälvis Jüri Savitski. Kokku osales antud alal 16 osalejat.

Keirini A-finaalis toimus taas tõsine võistlus, millest väljus võitjana Gert Kivistik ning teise koha saavutas Juri Molev. Üldarvestuse kolmandale kohale tuli Jaan Krela. Kokku osales antud alal 15 osalejat.

Meeskondlik sprint oli päeva viimaseks alaks. Võitjaks tulid Tõnu Tõnov/Jüri Savitski ajaga 0:57,94 saavutades kiiruseks 49,71 km/h. Teiseks jäeti paar kes omavahel päeva jooksul nii mõnedki võidud jaganud Gert Kivistik/Juri Molev ajga 0:58,82 saavutades kiiruseks 48,96 km/h. Kolmandaks jäeti sellel korral Jaan Krela/Valdis Toots ajaga 1:01,86 saavutades kiiruseks 46,56 km/h.