Postitatud

Kalev SPA renoveerimine

Kalev Spa annab teada, et põhjalike renoveerimistööde lõpetamise ning veekeskuse ja spordiklubi taasavamise tähtajaks on 2018. aasta sügis.

Avamistähtaeg pikenes võrreldes algselt planeerituga seetõttu, et tööde käigus ilmnes hoone mõningate ehituskonstruktsioonide oodatust halvem seisukord. See tingis täiendavate ekspertiiside tegemise ja uute projektilahenduste tellimise. Paralleelselt tegelesime ka vajalike ettevalmistus- ja lammutustöödega.

Praeguseks on tööd jõudnud juba ehituse ja remondi etappi ning lähiajal alustab peatöövõtja AS Oma Ehitaja aktiivse ehitustegevusega.

Renoveerimise- ja ehitusprojekti käigus uuendatakse põhjalikult kogu veekeskust, mis saab täielikult uue näo alates riietusruumidest kuni basseinideni. Lisandub atraktsioone, saunasid ja mullivanne nii veekeskuse sisse kui ka väliterassile. Sportlastele ja harrastusujujatele säilib populaarne 50-meetrine bassein oma täies mahus ja hiilguses. Täiesti uue teenusena avatakse vaikne spaa- ja lõõgastusala. Veekeskuse sisse ehitatakse osaline vahekorrus, kuhu rajatakse uued ja avarad spordiklubi ruumid. Uuendatakse kogu ventilatsioonisüsteem, kõik torustikud ja elektrivõrk.

Ehituse käigus lisandub hotelli 22 uut superior-klassi tuba. Atraktiivust lisab uus ja avar restoran koos väliterrassi ning panoraamvaatega Kanutiaia parki. Ka ilu- ja heaolukeskus saab majas privaatse ning hubase keskkonna hotelli südames.

Kuna kogu projekt on esialgsest planeeritud mahust tunduvalt suuremaks kasvanud, siis investeerime meie klientide heaoluks Kalev Spa uuendamisse umbes 10 miljonit eurot.

Remondiperioodi jooksul on meie külalistel endiselt võimalik nautida puhkust juba täielikult renoveeritud mugavates hotellitubades. Maitseelamusi pakub a la carterestoran Linda ning ilukeskuses on parim valik massaaže ja erinevaid näo- ning kehahooldusi.

Kalev SPA koduleht