Kalevi veebipood

Eesti Spordiseltsil Kalev on oma veebipood, kust on võimalik osta erinevaid Kalevi sümboolikaga tooteid. Toodete valikust leiate ajaloohõngulisi retro dressipluuse, Nike kaubamärgiga spordisärke ja polosid. Sümboolikast saab osta vihmavarjusid, seljakotte, rinnamärke, pastakaid, saunalinasid, käsilippe, fännisalle jne. Kalevlastele kehtib soodustus tavahinnast. Soovi korral saab riietele lisada oma klubi logo või embleemi.

Ostu on lihtne sooritada otse kodulehelt, lisades soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse võib esitada ka e-posti teel aadressil info@eestikalev.ee. Küsimuste korral palume helistada telefonil +372 615 4280.

Kalevlase hinnaga ostmiseks on vajalik eelnev kasutajaks registreerimine.  Kalevlaseks saavad registreeruda vaid Eesti Spordiseltsi Kalev liikmed ja liikmesklubide liikmed. Peale registreerimist tuleb ära oodata administraatori kinnitus. Kinnituse saamisel tekib automaatselt kalevlase soodushind. Edaspidi ostu sooritamiseks tuleb kasutajana sisse logida ning ostu saab sooritada automaatselt kalevlase soodushinnaga.

Näitan 1–18 tulemust 36-st

Näitan 1–18 tulemust 36-st